Polish Polish English English German German Russian Russian Slovenian Slovenian Swedish Swedish Ukrainian Ukrainian

Oferty – zostań wolontariuszem

Zgłoś się lub podaj dalej ofertę!!!!

WOLONTARIAT DLA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ – nr oferty 007/2016

Maż Pani Teresy ucierpiał w wypadku komunikacyjnym, ma niedowład kończyn. Konieczna jest stała opieka i pomoc przy wykonywaniu podstawowych czynności i rehabilitacji codziennie w godzinach 17.00-19.00.
Jeśli potrafisz pomóc przy rehabilitacji i powrocie do zdrowia to super. Możesz też wesprzeć w codziennych sprawach.

  • Kontakt Anna Kasperek Dział ds.osób niepełnosprawnych tel. 58 320 53 47

POGOTOWIE LEKCYJNE – nr oferty 001/2016

Potrzebny wolontariusz/wolontariuszka do pomocy przy nauce języka angielskiego dla 15 letniej uczennicy gimnazjum na Zaspie. Zapraszamy, zachęcamy, sprawdź się jako nauczyciel anglika.

  • Kontakt: Grażyna Ratajska Dział Pieczy Rodzinnej MOPR Gdańsk 58/347 82 79.

POGOTOWIE LEKCYJNE – nr oferty 002/2016

Znasz świetnie chemię? To super, Czekamy na Ciebie !!!! Potrzebny jest korepetytor dla gimnazjalistki z 3 klasy do poprawy stopni z chemii. Już wkrótce testy gimnazjalne. Miejsce akcji: Olszynce, ale możliwy jest również dojazd na zajęcia w inne miejsce Gdańska

  • Kontakt: Maria Rzepak Dział Pieczy Rodzinnej MOPR Gdańsk tel. 347 82 97

POGOTOWIE LEKCYJNE – nr oferty 003/2016

Znasz świetnie języki obce: angielski i niemiecki i jeszcze wiesz jak skutecznie nauczać. Zgłoś się i ucz języków chłopca z 2 klasy podstawówki z Olszynki. Najlepiej na miejscu, ale jest również możliwość dowiezienia chłopca w inne miejsce Gdańska.

  • Kontakt Maria Rzepak Dział Pieczy Rodzinnej MOPR Gdańsk tel. 347 82 97

LOGOPEDA DLA SENIORA  – nr oferty 004/2016

Pani Krystyna, seniorka z Centrum Gdańska (ul. Łagiewniki) potrzebuje wsparcia logopedy. Jest po kilku udarach, które powodują trudności w mówieniu. Nasza seniorka ma wiele zainteresowań: uwielbia oglądać seriale, słuchać muzyki typy „tercet egzotyczny”, słuchać książek.

  • Kontakt Maria Rzepak Dział Pieczy Rodzinnej MOPR Gdańsk tel. 347 82 97

POGOTOWIE LEKCYJNE – nr oferty 005/2016 – Do you speak English?

Can you help us? Szukamy pilnie wolontariuszy do pomocy w nadrobieniu zaległości z języka angielskiego dla dwóch dziewczynek z 3 klasy gimnazjum. Korepetycje mogą odbywać się na terenie gimnazjum przy ul. Głębokiej lub na ul. Leczkowa 1a (do udostępnienia pokój do nauki).

  • Kontakt Maria Rzepak Dział Pieczy Rodzinnej MOPR Gdańsk tel. 347 82 97

WOLONTARIAT KOMPENTECYJNY – nr oferty 006/2016 – czy są z nami firmy przewozowe, korporacje taxi – zapraszamy do współpracy Biznes Społecznie Odpowiedzialny

Mama niepełnosprawnego dziecka (na wózku) jest również osobą niepełnosprawną ma więc ogromny problem jak dowieźć i odebrać swojego malucha z przedszkola. Szukamy stałej pomocy, na trasie ul. Kamieńskiego – ul. Abrahama. Zapraszamy firmy do współpracy.

  • Kontakt Czesława Lellek Centrum Pracy Socjalnej 6 tel. 326 50 73