Wolontariat

Zapoznaj się z naszymi ofertami dla wolontariuszy. Wśród nich możesz znaleźć osobę lub rodzinę, którym właśnie Ty zechcesz pomóc.

Lista ofert

Nr Kategoria Czas pomocy CPS Dzielnica Temat/hasło
33 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 4 Przymorze Wielkie Pani Basia (56 lat) traci wzrok - pomożesz jej dotrzeć do przychodni, lekarza, na badania?
31 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 4 Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia Pani Helena (84 lata) pragnie towarzystwa i rozmowy
30 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 4 Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia Pani Alicja (79 lat) jest bardzo samotna
29 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 4 Przymorze Małe Porozmawiasz z Panią Zinaidą (77 lat)?
28 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 1 Wrzeszcz Dolny Wiktoria (13 lat) może nie zdać do następnej klasy! Pomożesz jej odrabiać lekcje?
27 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 1 Wrzeszcz Dolny Szymek (10 lat) nie ma z kim odrabiać lekcji... Pomożesz mu?
26 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 1 Zaspa-Rozstaje Humanista (Michał, 13 lat) potrzebuje wsparcia w matematyce!
25 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 1 Zaspa-Rozstaje Weronika (14 lat) potrzebuje pomocy z matematyki
20 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 7 Wrzeszcz Górny Pomożesz Martynie (14 lat) uwierzyć w siebie i podciągnąć się w matematyce i angielskim?
14 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 7 Wrzeszcz Górny Pan Michał (42 lata) chciałby pójść do Muzeum II Wojny Światowej
13 Wsparcie na Starcie w Dorosłość do uzgodnienia CPS 1 Wrzeszcz Dolny Może lubisz ciężarówki? Łukasz (18 lat) chciałby porozmawiać o swojej pasji :)
10 Inne/pozostałe do uzgodnienia CPS 7 Wrzeszcz Górny Znasz się na drobnych pracach remontowych? Pani Ela (61 lat) czeka na pomoc!
8 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 4 Przymorze Wielkie Magda (14 lat) bardzo chce dostać się do liceum a ma zaległości w historii i geografii...
7 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 1 Wrzeszcz Dolny Pilne! Angelika (17 lat) musi zdać matematykę!
6 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 7 Wrzeszcz Górny Zagrasz z Aleksym (8 lat) w warcaby?