Wolontariat

Zapoznaj się z naszymi ofertami dla wolontariuszy. Wśród nich możesz znaleźć osobę lub rodzinę, którym właśnie Ty zechcesz pomóc.

Lista ofert

Znaleziono ofert: 15

Krytera wyszukiwania: Oferty z kategorii Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością

Nr Kategoria Czas pomocy CPS Dzielnica Temat/hasło
116 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 6 Chełm Grasz w planszówki? Lubisz krzyżówki? Pani Hania (63 lata) czeka na Ciebie!
113 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 3 Orunia-Św. Wojciech-Lipce Czy pójdziesz z Panią Ireną (89 lat) na spacer lub do kościoła?
106 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 6 Siedlce Masz ochotę odwiedzić Panią Kazię (91 lat)?
105 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 4 Przymorze Małe Czy znajdziesz czas by porozmawiać z Panią Elą (69 lat)?
101 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 4 Przymorze Wielkie Interesujesz się sportem? Lubisz rozmawiać? Pani Maria (82 lata) czeka na miłe towarzystwo.
96 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 1 Zaspa-Rozstaje Czy potrafisz naprawić cieknący syfon? Pan Włodek (niepełnosprawny) prosi o pomoc.
87 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 3 Orunia-Św. Wojciech-Lipce Jesienny spacer z Panią Stasią (80 lat)?
82 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 4 Przymorze Wielkie Czy wyjdziesz z Panią Heleną (83 lata) na spacer?
81 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 6 Siedlce Czy możesz pomóc Pani Bożenie (41 lat) dotrzeć do ZUS?
80 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 1 Wrzeszcz Dolny Czy znajdziesz czas by pomagać Pani Renacie (71 lat)
78 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 6 Orunia-Św. Wojciech-Lipce Czy zrobisz zakupy i wyjdziesz na spacer z Panią Irenką (89 lat)?
77 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 4 Przymorze Wielkie Pan Krzysztof (63 lata) chciałby ciekawie porozmawiać
66 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 1 Wrzeszcz Dolny Pani Janina (99 lat) i syn (79 lat) potrzebują wsparcia i rozmowy
61 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 7 Wrzeszcz Górny Pani Halina (80 lat) potrzebuje pomocy
43 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 1 Wrzeszcz Dolny Łukasz (17 lat) lubi mecze i rozmawiać o samochodach