Koncertowo w „Zakopiance”

Miłośniczki i miłośników big-beatu zapraszamy na koncert Włodka Kubiaka, gitarzysty nieistniejącego już zespołu wokalno-instrumentalnego „Atole”, który powstał w 1967 roku przy klubie Stoczni Północnej „Lastadia” w Gdańsku.

Muzyczne spotkanie odbędzie się w czwartek, 9 marca o godz. 18.30, w Domu Sąsiedzkim „Zakopianka” przy ul. Zakopiańskiej 40 w Gdańsku. Koncert pt. „Dzień Kobiet w piosence” jest zwłaszcza dla pań i nawiązuje do święta 8 marca. Jednak i mężczyźni, którzy lubią big-beatowe kawałki z lat 60-tych i 70-tych ub. wieku z pewnością będą się dobrze bawić. W repertuarze piosenki z tamtego okresu, które łączy tematyka: są poświęcone kobietom. Wstęp na imprezę jest wolny.

Muzyka łączy

Czwartkowe spotkanie służy aktywizacji społecznej oraz integracji mieszkanek i mieszkańców w różnym wieku, szczególnie z dzielnicy Siedlce oraz ościennych. To propozycja miłego spędzenia czasu także dla rodzin z Ukrainy, które w Gdańsku znalazły schronienie, przyjaciół. Na koncert zapraszają partnerzy: organizatorzy społeczności lokalnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku oraz grający i śpiewający lider – Włodek Kubiak.

 

Plakat informacyjny koncertu w „Zakopiance”/źródło: partnerzy organizacyjni