Bądź lepszym człowiekiem, dla siebie i rodziny

Nie radzisz sobie z emocjami, stres, złość odreagowujesz na rodzinie? Ranisz bliskich agresywnym zachowaniem? Zgłoś się po bezpłatne wsparcie.

Pomoc i terapię dla mieszkanek i mieszkańców wykazujących zachowania przemocowe wobec bliskich, oferuje Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku.  Wystarczy skontaktować się ze specjalistą MOPR, pod numerem tel.: 58 342 31 79 (w godz. pracy Ośrodka) lub pisząc na adres email: mopr@gdansk.gda.pl. Udzieli on m.in. informacji o dostępnym, konkretnym wsparciu w mieście. Skieruje potrzebującą osobę do psychologa lub terapeuty, którzy zastosują właściwą ścieżkę pomocy. Zmotywują człowieka do zmiany postawy na lepszą, społecznie akceptowaną.

Ośrodek zachęca do skorzystania z tej nieodpłatnej oferty w ramach kampanii „Bądź pod dobrej stronie – lepszy/a dla bliskich”, pomocowej, profilaktycznej, przeciwdziałającej przemocy w rodzinie.

 

Pomoc psychologa, terapia mogą sprawić, że osoba z problemem przemocy stanie się lepszym człowiekiem, poprawi relacje z bliskimi/symboliczna fot. rodziny, Pixabay
Plakat kampanii MOPR „Bądź po dobrej stronie…”