Dostarcz gwiazdkowy prezent na stadion!

Prosimy darczyńców świątecznej akcji „Każdy może pomóc”, dla dzieci objętych wsparciem gdańskiej pomocy społecznej, o dostarczenie prezentów w wyznaczonym terminie. Trzeba je przekazać pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie od 13 do 16 grudnia, w godz. od 8.00 do 20.00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk, przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 (wejście główne do sekretariatu stadionu).

Wszystkie przygotowane podarunki powinny być oznakowane kodami z listów o dzieciach. Miejsce odbioru paczek na stadionie będzie oznakowane. Zbiórka upominków dla najmłodszych odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii. Pracownicy MOPR ubrani będą m.in. w ochronne maseczki i rękawiczki, zachowają dystans fizyczny. Zmotoryzowani darczyńcy w dniach zbiórki mogą pozostawić samochody na parkingu P3, przy stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk – do 30 min. postój jest tam bezpłatny.

Finał X edycji akcji przed świętami

– Kilka dni przed świętami prezenty dostarczą dzieciom pod drzwi mieszkań, wolontariusze – mówi Małgorzata Niemkiewicz, dyrektorka gdańskiego MOPR. – Upominki otrzyma około 600 najmłodszych podopiecznych Ośrodka. Dziękujemy darczyńcom i partnerom organizacyjnym za akces w naszej świątecznej akcji. Wspólnie możemy czynić dobro.

Finał akcji odbędzie się z zachowaniem reżimu w epidemii, jednak nie zabraknie też akcentów gwiazdkowych. W przekazaniu dzieciom darów oraz w działaniach organizacyjnych gdański Ośrodek wspierają: Polsat Plus Arena Gdańsk, firma kurierska DPD w Gdańsku, harcerze Okręgu Pomorskiego Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, wolontariat pracowniczy Urzędu Miejskiego w Gdańsku, firma Mosaic – cyrkowe atrakcje.

Mapa stadionu z zaznaczonym parkingiem P3 i wejściem S do sekretariatu – źródło Polsat Plus Arena Gdańsk

Na zdjęciu świątecznie zapakowane prezenty – fot. prezentów z archiwum MOPR w Gdańsku