Dziecięca integracja na wesoło

Wakacje to czas, kiedy dzieci nie powinny narzekać na nudę. Najmłodsi z gdańskich Siedlec i z innych ościennych dzielnic mogą ciekawie i beztrosko się bawić, na bezpłatnych zajęciach w Domu Sąsiedzkim „Zakopianka”, przy ul. Zakopiańskiej 40.

To propozycja letniej aktywności i integracji społecznej dla gdańskich i ukraińskich dzieci w wieku od czterech do dziewięciu lat wraz z opiekunami. Do końca sierpnia br., w każdą środę, w godz. od 10.00 do 11.30 w „Zakopiance” zajęcia prowadzą animatorzy czasu wolnego z grupy „Teatralia”. Są kreatywni i pomysłami zarażają najmłodszych uczestników. Dzieci mogą wziąć udział m.in. w zabawach i grach ruchowych, rozwinąć artystyczne zdolności np. malując czy śpiewając. W ofercie są też np. zajęcia taneczne czy puszczanie ogromnych baniek mydlanych. Udział w animacjach jest bezpłatny, nie trzeba się zapisywać. Do uczestnictwa zapraszają dzieci i opiekunów: organizatorzy społeczności lokalnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku i Stowarzyszenie „Dla Siedlec” (współorganizatorzy akcji). Więcej wiadomości o letniej ofercie DS „Zakopianka” dostępnych jest na profilu facebookowym placówki  (link przekierowuje na stronę FB „Zakopianki”).

Запрошуємо!

Запрошуємо серію безкоштовних заходів для дітей з аніматорами гуртка «Театралія» – до кінця серпня цього року, щосереди, з 10.00 до 11.30. Атракціони включатимуть співи, танці, рухливі ігри, бульбашки, малювання та багато іншого!
Адреса: Zakopiańska 40 Gdańsk.

 

Zabawa bańkami mydlanymi daje najmłodszym sporo radości/ilustracyjna fot. z Pixabay