Ekonomia i finanse gdańszczan w Tygodniu

Zakończył się Tydzień Bezpieczeństwa Ekonomicznego w Gdańsku. Z tegorocznej oferty bezpłatnych porad m.in. prawnych, socjalnych, konsumenckich, finansowych, specjalistycznych skorzystało bardzo wiele gdańszczanek i gdańszczan, w różnym wieku.

Po to wsparcie sięgnęły m.in. osoby 60+, które w weekend bawiły się na „Pikniku Seniora” w Parku Św. Barbary. Porad udzielali uczestnikom imprezy m.in. specjaliści z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Gdańskich Nieruchomości, Centrum Bezpieczeństwa Ekonomicznego i Wsparcia Osób Zadłużonych oraz prawnicy.

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą ofertą oraz udział w wydarzeniach – spotkaniach poradniczych, prawnych, edukacyjnych, warsztatach w dzielnicach, które wypełniły TBE w Gdańsku.

Głównym organizatorem Tygodnia było Centrum Bezpieczeństwa Ekonomicznego i Wsparcia Osób Zadłużonych. Partnerami: Wydział Rozwoju Społecznego UMG, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku, Miejski Rzecznik Konsumentów w Gdańsku, Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku, Gdańskie Nieruchomości, Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Gdańsku, Gdańskie Centrum Świadczeń, Centrum Edukacji Bezpieczeństwa – 4 Liceum Ogólnokształcące, Komenda Miejska Policji w Gdańsku, Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości i Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER oraz Izba Notarialna w Gdańsku.

Fot. Natalia Strzelec