Fascynująca sesja dla mam – zapraszamy!

Gdańszczanki spodziewające się dziecka oraz matki ze swoimi pociechami serdecznie zapraszamy do udziału w niepowtarzalnej, bezpłatnej sesji fotograficznej, która odbędzie się 8 września w godzinach od 10.00 do 14.00, przy molo w Brzeźnie. Już rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń, do udziału w tym przedsięwzięciu. 

Projekt „Fascynująca sesja mam” wpisuje się w obchody Światowego Dnia Świadomości FASD (dot. Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych) w Gdańsku. Sesja fotograficzna dla przyszłych i obecnych mam będzie więc połączona z akcją informacyjno-edukacyjną m.in. na temat szkodliwości picia alkoholu w okresie ciąży, dla kobiety i jej dziecka. Organizatorzy opowiedzą też uczestniczkom, jak trudna jest rehabilitacja malucha cierpiącego na FAS (tj. Płodowy Zespół Alkoholowy).

Zgłoszenia gdańszczanek do udziału w sesji zdjęciowej prosimy przesyłać do 7 sierpnia br., na adres e-mail: fascynacjefundacja@gmail.com Uwaga! Warunkiem wzięcia udziału w akcji fotograficznej jest obecność na spotkaniu informacyjnym 9 sierpnia, o godz. 17.00 w siedzibie Fundacji na Rzecz Dziecka i Rodziny FASCYNACJE (główny organizator przedsięwzięcia), przy ul. Miszewskiego 17 pok. 401 we Wrzeszczu.
Dodajmy, że wykonane w czasie wrześniowej sesji zdjęcia wypełnią kalendarz na rok 2020, przygotowany przez Fundację. Partnerem projektu i akcji „Fascynująca sesja mam” jest Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku.

W trosce o kobiety i dzieci
Fundacja na Rzecz Dziecka i Rodziny FASCYNACJE powstała z myślą o osobach dotkniętych FAS oraz FASD. Jej działalność dotyczy także rodzin chorych. Misją organizacji jest również promowanie zdrowej ciąży oraz rodzicielstwa wolnego od używek. Od 2014 roku Fundacja organizuje corocznie obchody Światowego Dnia Świadomości FASD w Gdańsku.

Fot. z archiwum Fundacji