Jeszcze 180 dzieci czeka na swoich św. Mikołajów

UWAGA – wszystkie listy zostały pobrane. Dziękujemy!

Informujemy, że w ramach świątecznej akcji „Każdy może pomóc” zostały rozdysponowane wszystkie listy o seniorkach i seniorach. Nadal zachęcamy do pobierania listów o dzieciach, by na ich podstawie przygotować i przekazać najmłodszym podopiecznym gdańskiej pomocy społecznej, gwiazdkowe upominki.  

Trwa akcja „Każdy może pomóc”, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku. Jeszcze 180 dzieci czeka na darczyńców, którzy zechcą zrobić im prezent. Jak zostać św. Mikołajem? Wystarczy pobrać jeden z listów, które zostały napisane przez pracowniczki i pracowników socjalnych gdańskiego MOPR, o ich najmłodszych podopiecznych. Są tam wiadomości m.in. o płci, wieku, zainteresowaniach oraz marzeniach beneficjanta akcji. Na tej podstawie łatwiej zainspirować się i przygotować prezent, który z pewnością ucieszy obdarowanego malca czy nastolatkę. Listy o dzieciach można pobrać pisząc na adres:

mopr-kmp@gdansk.gda.pl

Przypomnijmy, że MOPR rozpoczął tegoroczną, XII edycję akcji ok. połowy października. O idei, beneficjantach, szczegółach logistycznych przedsięwzięcia przeczytacie Państwo w tematycznej publikacji.

Zachęcamy do dzielenia się dobrem i włączenia w przedsięwzięcie!

 

Każdego roku akcji towarzyszy świąteczna oprawa, są m.in. skrzaty, św. Mikołaj/fot. z archiwum gdańskiego MOPR