Klucz do „Zakopianki” ma nowego właściciela

W piątek, 7 lipca organizatorki i organizatorzy społ. lokalnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie symbolicznie przekazali Fundacji RC, klucz do Domu Sąsiedzkiego „Zakopianka” w Gdańsku Siedlcach. Teraz już nie ma żadnych wątpliwości, że w placówce nastąpiła „zmiana warty”.

Przez kilka ostatnich lat nasi organizatorzy tworzyli w „Zakopiance” tętniące życiem i dobrą energią miejsce, służące aktywizacji i integracji mieszkanek oraz mieszkańców dzielnicy. Swoimi doświadczeniami podzielili się podczas piątkowej uroczystości z nowym gospodarzem i koordynatorem Domu Sąsiedzkiego – Fundacją RC, która ma również kreatywne pomysły na rozwój placówki i już planuje ciekawe wydarzenia. Życzymy wielu inspiracji i fantastycznych wydarzeń!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli na spotkanie, zwłaszcza mieszkankom i mieszkańcom. Organizatorki i organizatorzy społ. lokalnej zapraszają do kontaktu, współdziałania w Referacie Animacji Lokalnej i Wolontariatu MOPR przy ul. Wolności 16 w Nowym Porcie, tel.: 58 347 82 81 lub kom.: 797 136 007.

 

Migawki z piątkowego wydarzenia/fot. p. Beata Dargacz ze Stowarzyszenia „Dla Siedlec”