Konkurs ofert

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne, o otwartym konkursie ofert na realizację w roku 2023 zadań z zakresu pomocy społecznej, wsparcia seniorów i osób z niepełnosprawnościami. Adresatami wsparcia są mieszkańcy i mieszkanki Gdańska.

Zadania będące przedmiotem konkursu

  1. Korpus Wsparcia Seniorów 2023 – witkac.pl
  2. Jadłodzielnia – lodówka społeczna przy Ratuszu Oruńskim – witkac.pl
  3.  Świadczenie usług opieki wytchnieniowej w ramach pobytu całodobowego – witkac.pl (linki przekierowują na stronę internetową serwisu: witkac.pl)

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 5 czerwca 2023 r. o godz. 13.00, w sali konferencyjnej (na parterze) MOPR przy ul. K. Leczkowa 1A w Gdańsku. Wówczas planujemy omówienie kwestii związanych z ogłoszonym naborem. Postaramy się odpowiedzieć na pytania i wątpliwości wnioskodawczyń i wnioskodawców. Osoba do kontaktu w powyższej sprawie, p. Karolina Domżalska, tel.: 58 342 31 58, e-mail: karolina.domzalska@gdansk.gda.pl.

Konkurs został ogłoszony zarządzeniem nr 889/23 Prezydenta Miasta Gdańska z 17 maja 2023 r. (link przekierowuje na stronę internetową Bazy Aktów Własnych UMG).