Magda liderką w Gdańsku w plebiscycie „Dziennika Bałtyckiego”

Magdalena Theus z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie głosami czytelników zwyciężyła w Gdańsku w kategorii: działalność społeczna i charytatywna, w pierwszym etapie plebiscytu „Dziennika Bałtyckiego” pt. „Osobowość Roku 2020”. Gratulujemy!

Na tym jednak nie koniec rywalizacji. Jako liderka wymienionej kategorii w Gdańsku Magda Theus awansowała do finału wojewódzkiego o tytuł „Osobowość Roku Pomorza 2020”. Głosowanie czytelników w tym etapie plebiscytu rozpocznie się w poniedziałek 31 maja i potrwa do wtorku 8 czerwca br. Szczegóły dostępne są na stronie „Dziennika Bałtyckiego”.

Dodajmy, że Magdę doceniono za świąteczną akcję „Każdy może pomóc”, którą wymyśliła i koordynuje w gdańskim MOPR. W ub. roku podczas IX już finału akcji, mimo trudnego czasu epidemii, udało się obdarować gwiazdkowymi prezentami ok. 650 potrzebujących, gdańskich dzieci. Upominki przekazali podopiecznym Ośrodka anonimowi darczyńcy. Akcja dała znowu świetny efekt dzięki zaangażowaniu wielu ludzi, m.in. pracowników Ośrodka, wolontariuszy, firm wspierających akcję, sponsorów oraz mieszkańców, którzy zechcieli przygotować prezenty dla dzieci. To współdziałanie jest wielką wartością, za którą niezmiennie dziękujemy.

Na zdjęciu Magda Theus/MOPR w Gdańsku