O przeciwdziałaniu agresji w sieci, przestępczości dzieci i młodzieży – mówimy o sprawach ważnych!

Dr Maciej Dębski, socjolog, wykładowca Uniwersytetu Gdańskiego poprowadził pierwszy z cyklu otwartych wykładów projektu „Gdańsk z rodziną” – profilaktycznego, edukacyjnego i przeciwdziałającego przemocy w jej różnych aspektach. Specjalista podpowiedział uczestnikom sobotniego spotkania m.in. jak starać się chronić dzieci przed agresją słowną w internetowej sieci.

Na kolejny wykład z projektowego cyklu zapraszamy przede wszystkim gdańskich rodziców, opiekunów dzieci w wieku szkolnym. Wszystkie osoby, które mają wątpliwości opiekuńcze, wychowawcze, dla których szeroko pojęte bezpieczeństwo dziecka jest sprawą nadrzędną. Gościem otwartego spotkania 28 września, w „Sztuce Wyboru” przy ul. Słowackiego 19 w Gdańsku będzie psycholożka, superniania Dorota Zawadzka. Początek wykładu o godzinie 11.00.

Zapraszamy gorąco do rozmowy m.in. o „Granicach bezpieczeństwa – jak przeciwdziałać przestępczości dzieci i młodzieży?” Zachęcamy Państwa do porozmawiania z p. Dorotą o sprawach ważnych dla każdej rodziny. Do konsultacji, integracji i aktywności.

Organizatorem cyklu spotkań z ekspertami jest Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku, realizator projektu „Gdańsk z rodziną”.