Pamiętaj o dostarczeniu upominku akcji „Każdy może pomóc”!

Darczyńcom świątecznej akcji „Każdy może pomóc” dla dzieci objętych wsparciem gdańskiej pomocy społecznej, przypominamy o konieczności dostarczenia prezentów w wyznaczonym terminie.

Upominki powinny być oznakowane kodami z listów o dzieciach. Podarunki trzeba przekazać pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie od 7 do 11 grudnia br. (termin 14 grudnia jest nieaktualny!), w godz. 8.00-16.00 na stadionie przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 (Arena Gdańsk Operator). Prosimy kierować się do wejścia na poziomie 1, na promenadzie nad sekretariatem stadionu. Samochody najlepiej pozostawić na parkingu P3 przy obiekcie – postój do 30 minut jest bezpłatny.

Akcja odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących w czasie epidemii. Pracownicy MOPR ubrani będą m.in. w ochronne maseczki i rękawiczki. Na miejscu będą też płyny do dezynfekcji. Przed świętami upominki dostarczą dzieciom pod drzwi mieszkań wolontariusze. Dziękujemy Państwu za akces w gwiazdkowej akcji!

Mapka dojścia do stadionu m.in. z parkingu P3 (ilustracja od Arena Gdańsk Operator)

 

Fot.2 z archiwum MOPR – finał jednej z edycji „Każdy może pomóc”, na zdjęciu dwie postaci w zielono-czerwonych strojach świątecznych skrzatów, w tle przystrojona choinka.