Pamiętaj o dostarczeniu upominku akcji „Każdy może pomóc”!

Darczyńcom świątecznej akcji „Każdy może pomóc” dla dzieci objętych wsparciem gdańskiej pomocy społecznej, przypominamy o konieczności dostarczenia prezentów w wyznaczonym terminie.

Upominki powinny być oznakowane kodami z listów o dzieciach. Podarunki trzeba przekazać pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie od 7 do 11 grudnia (termin 14 grudnia br. jest nieaktualny), w godz. 8.00 – 16.00 na stadionie przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 (Arena Gdańsk Operator). Prosimy kierować się do wejścia na poziomie 1, na promenadzie nad sekretariatem stadionu. Akcja odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących w czasie epidemii. Pracownicy MOPR ubrani będą m.in. w ochronne maseczki i rękawiczki. Na miejscu będą też płyny do dezynfekcji. Także darczyńców serdecznie prosimy o stosowanie norm sanitarno-epidemicznych.

Tuż przed świętami upominki dostarczą dzieciom pod drzwi mieszkań wolontariusze. Dodajmy, że prezenty te zgodnie z wytycznymi sanitarnymi „przeczekają”, zanim trafią do najmłodszych podopiecznych Ośrodka.

Dziękujemy Państwu za akces w gwiazdkowej akcji!

Fot. z archiwum MOPR – finał jednej z edycji „Każdy może pomóc”, na zdjęciu dwie postaci w zielono-czerwonych strojach świątecznych skrzatów, w tle przystrojona choinka.