Pasja z pracą w parze – to możliwe

Trwa nabór do projektu aktywizującego zawodowo pt. „Cała Naprzód II”, realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku w partnerstwie z gminami: Pszczółki i Suchy Dąb. Udział w nim to szansa na znalezienie pracy zapewniającej godziwe wynagrodzenie i zgodnej z zainteresowaniami.

Do udziału w „Całej Naprzód II” zapraszamy osoby, które ukończyły 30 lat, m.in. mieszkanki i mieszkańców: Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz gmin: Pszczółki, Suchy Dąb oraz Pelplin. To oferta m.in. dla ludzi długotrwale bezrobotnych, także dla pracujących za minimalne wynagrodzenie. Udzielamy bezpłatnie wsparcia doradcy zawodowego, pedagoga i pośrednika pracy. Finansujemy nietypowe szkolenia i staże, zgodnie z zainteresowaniami, wskazaniami i predyspozycjami uczestników projektu. Pomagamy podnieść kwalifikacje i znaleźć wymarzone zajęcie, które zapewni życiową stabilizację.

– Naprawdę można polepszyć swoje zawodowe i rodzinne życie, udział w projekcie to szansa na spełnienie – mówi Piotr Kowalczuk, zast. prezydent Gdańska ds. edukacji i usług społecznych.

Do współpracy zachęcamy też pracodawców, którzy zatrudnią uczestników „Całej Naprzód II”. W tym wypadku proponujemy wsparcie w formie zatrudnienia subsydiowanego. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego potrwa do końca czerwca przyszłego roku.

Zgłoś się koniecznie, jeszcze są miejsca!

Chętnych do udziału w projekcie oraz pracodawców zachęcamy do kontaktu: ul. Lęborska 3b (STARTER), lok. 1.32, 80-386 Gdańsk, tel.: 58 347 82 99 lub kom.: 502 986 387, email: calanaprzod@mopr.gda.pl.

 

Fot. z Pixabay