„Planszówki” i integracja w Gdańsku

Mieszkanki i mieszkańcy, którzy lubią gry planszowe mogą oddać się swojej pasji, aktywnie spędzić czas i poznać innych miłośników gier. Będzie ku temu okazja w niedzielę, 5 lutego br. w Domu Sąsiedzkim „Zakopianka” przy ul. Zakopiańskiej 40 w Gdańsku. Ruszyły zapisy na to spotkanie.

Rozgrywki „planszówkowe” odbędą się w dużej sali DS „Zakopianka”, w godzinach od 11.00 do ok. 18.00. Mogą w nich wziąć udział mieszkanki i mieszkańcy w każdym wieku. Zarówno początkujący, jak i osoby, które grają od wielu lat. Organizatorzy zapraszają zwłaszcza miłośników „planszówek” z gdańskich Siedlec oraz z dzielnic ościennych. Spotkanie służy nie tylko dobrej zabawie, ale również integracji i aktywizacji społecznej.  

Poprowadź grę lub się do niej przyłącz

Żeby wziąć udział w wydarzeniu, trzeba się zapisać. Do niedzieli, 29 stycznia br. mogą się zarejestrować na spotkanie osoby, które chcą zaproponować konkretną grę i ją poprowadzić. Mogą też zgłosić się od razu z drużyną graczy. Zapisy prowadzone są na Facebooku, wejście poprzez link do wydarzenia  (link przekierowuje na stronę FB). Tam dostępne są też szczegóły regulaminowe. W niedzielę, 29 stycznia br. o godz. 15.00 pod tym linkiem na FB będzie się można zapoznać z ofertą gier przewidzianych na lutowe spotkanie. Wówczas zapisywać się jeszcze mogą osoby zainteresowane uczestnictwem w konkretnej grze – wg gustu, indywidualnych preferencji i wolnych miejsc.

Do udziału w lutowym wydarzeniu w „Zakopiance” zapraszają partnerzy organizacyjni: grupa Gdańskie Spotkania Planszówkowe, organizatorzy społeczności lokalnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku oraz Rada Dzielnicy Siedlce.

 

Gra planszowa z motywem morskim/fot. z Pixabay