Nie przegap spotkania dotyczącego konkursu ofert

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie zaprasza na spotkanie informacyjne, o otwartym konkursie ofert na realizację w br. zadań z zakresu pomocy społecznej oraz wsparcia osób z niepełnosprawnością i ich rodzin, mieszkanek i mieszkańców Gdańska.

Został on ogłoszony zarządzeniem nr 118/23 Prezydenta Miasta Gdańska (link przekierowuje na stronę BIP MOPR), z 26 stycznia 2023 roku. Zadania będące przedmiotem konkursu to:

świadczenie usług asystencji osobistej dla osób z niepełnosprawnościami (link przekierowuje na stronę serwisu internetowego: witkac.pl),

świadczenie usług opieki wytchnieniowej w ramach pobytu dziennego (link przekierowuje na stronę serwisu internetowego: witkac.pl).

Spotkanie odbędzie się w środę, 8 lutego o godz. 13.00, w sali konferencyjnej (parter) MOPR przy ul. K. Leczkowa 1A we Wrzeszczu. W jego trakcie przede wszystkim udzielenie wyczerpujących wiadomości na temat zasad i oferty konkursu. Osoba do kontaktu w sprawie, p. Karolina Domżalska tel.: 58/342-31-58, adres e-mail: karolina.domzalska@gdansk.gda.pl.

 

Symboliczny znak „uwagi”/Pixabay