Rodzicu, to spotkanie jest dla Ciebie – nie przegap!

O problemach współczesnych rodziców, metodach opiekuńczych i umiejętnościach wychowawczych rozmawiać będą uczestnicy spotkania z pedagog prof. dr hab. Marią Mendel z Uniwersytetu Gdańskiego. Do udziału w nim zapraszamy już w sobotę 14 grudnia, do „Sztuki Wyboru” przy ul. Słowackiego 19 we Wrzeszczu.

Początek otwartego wykładu o godzinie 11.00. Mamy nadzieję, że zamieni się on w żywą dyskusję. Bo też problemy rodzicielskie są rozmaite i żeby je pokonać, potrzeba czasem specjalistycznej konsultacji. O sprawdzonych metodach wychowawczych, współczesnych rozwiązaniach i rodzicielskich dylematach opowie prelegentka. Prof. Mendel postara się także doradzić słuchaczom w kwestiach szeroko rozumianej, mądrej i odpowiedzialnej opieki nad dziećmi. Serdecznie zapraszamy każdego rodzica, do aktywnego udziału! W razie potrzeby na miejscu zapewniamy opiekę nad dziećmi.

Dodajmy, że sobotni wykład wpisuje się w realizację projektu Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie pt. ”Gdańsk z rodziną”. Projekt ma wymiar profilaktyczny, edukacyjny i przeciwdziała przemocy w jej różnych aspektach. Jego beneficjentami są nie tylko gdańscy rodzice, ale i osoby starsze oraz młodzież.