Są ostatnie wolne miejsca na zajęcia WenDo, dla gdańszczanek

Gdańszczanki zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach asertywności i samoobrony WenDo. Jeszcze do piątku, 22 kwietnia br. można się zapisać na zajęcia.

To oferta wsparcia zwłaszcza dla pań, które doświadczyły przemocy np. psychicznej lub fizycznej, są w związkach z osobami uzależnionymi. To pomoc także dla kobiet, które są w trudnej sytuacji psychologicznej, doświadczają stresu i emocjonalnego przeciążenia. Udział w zajęciach WenDo pozwoli im m.in. nauczyć się asertywności i skutecznie chronić przed niepożądanymi, agresywnymi zachowaniami w codziennym życiu. Uczestniczki nauczą się też samoobrony fizycznej, psychicznej i słownej. Wzmocnią poczucie własnej wartości i pewności siebie. WenDo nie jest bowiem typową sztuką walki. To przede wszystkim forma obrony własnych granic oraz znakomita nauka asertywności.  

Obowiązują zapisy na zajęcia

Do udziału w warsztatach zaprasza ich organizator – Ośrodek Interwencji Kryzysowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, przy pl. Gustkowicza 13 w Nowym Porcie. Do piątku, 22 kwietnia br. można się jeszcze zapisać na zajęcia, pod numerami tel.: 58 511 01 21/22 (czynne całą dobę).

Warsztaty odbędą się w sobotę oraz niedzielę, 23 i 24 kwietnia br., w godz. od 10.00 do 17.00 w siedzibie OIK MOPR. Poprowadzi je trenerka WenDo, p. Liliana Otręba.

 

Nauka samoobrony na symbolicznym zdjęciu z Pixabay