Senior w grze!

Gdańszczanki i gdańszczan 60 plus serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju gier planszowych oraz innych aktywizujących, rozwijających wyobraźnię i pasję. Otwarta impreza odbędzie się już w czwartek 26 lipca, w godzinach od 10 do 13 w Klubie Seniora „Zielony Trójkąt” przy ul. Marynarki Polskiej 134 A.

Spotkanie to propozycja dla seniorów, którzy chcą aktywnie i miło spędzić czwartkowe przedpołudnie. Nie tylko wziąć udział w turnieju gier planszowych (w programie pojedynki m.in. w „Warcaby”, „Rummikub”, popularne rzutki oraz wszelkie gry karciane), ale także poznać nowych przyjaciół, pogawędzić przy słodko – owocowych przekąskach i świeżych sokach. Na  zwycięzców czekają nagrody – niespodzianki. W imprezie udział wezmą m.in. uczestnicy zajęć z gdańskich ośrodków wsparcia, klubów seniora, dziennych domów pomocy i klubów samopomocy. Na czwartkowy turniej zapraszamy również samotnych mieszkańców gdańskich dzielnic, którzy chcą się zintegrować.

Dodajmy, że impreza jest kolejną z tegorocznego cyklu przedsięwzięć organizowanych w ramach projektu „Seniorze zadbaj o słoneczną jesień 2018”, realizowanego wspólnie przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku, Gdańską Spółdzielnię Socjalną i Stowarzyszenie Przedsiębiorczości i Rehabilitacji (SPiR) w partnerstwie z placówkami wsparcia dla sędziwych mieszkańców. Służy on aktywizacji, integracji, nawiązywaniu przyjaźni osób 60 plus. Głównym organizatorem czwartkowego turnieju jest SPiR.

Zachęcamy do udziału!

Fot. Materiał prasowy z ubiegłorocznego turnieju w Dziennym Domu Pomocy przy ul. Wajdeloty.

SONY DSC