Spotkania informacyjne o konkursach ofert – nie przegap

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku zaprasza na spotkania dot. otwartych naborów ofert:

– na realizację w latach 2024 – 2027 zadań z zakresu pomocy społ., wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej oraz wsparcia osób z niepełnosprawnością i ich rodzin. Konkurs został ogłoszony zarządzeniem nr 655/24 (link przekierowuje do Bazy Aktów Własnych UMG) Prezydenta Miasta Gdańska, z 11 kwietnia br. Adresatami wsparcia są mieszkanki i mieszkańcy nadmotławskiego grodu. Spotkanie informacyjne odbędzie się w środę, 17 kwietnia br. o godz. 14.00, w sali konferencyjnej (parter budynku) MOPR przy ul. K. Leczkowa 1 A;

– na realizację w 2024 roku zadań z zakresu rehabilitacji społ. osób z niepełnosprawnościami, mieszkanek i mieszkańców Gdańska. Konkurs ogłoszono zarządzeniem nr 654/24 (link przekierowuje do Bazy Aktów Własnych UMG) Prezydenta Miasta Gdańska, z 11 kwietnia br. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 18 kwietnia br. o godz. 12.00, w sali konferencyjnej (parter budynku) MOPR przy ul. K. Leczkowa 1 A.

W razie pytań, wątpliwości dodatkowymi wiadomościami w sprawie służy p. Agnieszka Korzeniowska z MOPR, tel.: 58 342 31 48 (czynny w godz. pracy Ośrodka), adres e-mail: agnieszka.korzeniowska@gdansk.gda.pl.

 

Symbol informacji/źródło: Pixabay (Peggy_Marco)