Twórcze zajęcia dla młodzieży, na finiszu

Końca dobiegają letnie, profilaktyczno-aktywizujące warsztaty dla młodzieży, które zorganizował gdański Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Klubie Wrzeszczaka. Gośćmi przedostatniego spotkania byli: Piotr „Biciu” Tomaszewski, beatboxer, raper z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i warsztatowym oraz Adam „Dami” Miłecki. Obaj z zespołu Nazwa Robocza.

Opowiedzieli młodzieży, jak duże znaczenie w życiu ma pasja, co łączy beatbox (wydawanie dźwięków za pomocą ust) z emocjami. To nie tylko hobby, ale też filozofia życia i forma pracy nad sobą. Młodzi uczestnicy spotkania mieli możliwość sprawdzenia, czy także drzemie w nich ten talent. Szukali definicji pasji, motywacji, opowiadali o własnych doświadczeniach w tej kwestii. I dobrze się bawili. Warsztatowy cykl zakończy się w środę, 16 sierpnia br. Efektem ma być m.in. materiał filmowy przygotowany przez młodzież, dotyczący ich emocji i potrzeb.

 

Na zdjęciach goście spotkania, prowadzące zajęcia: Ola Lehmann i Joanna Schroeder-Gutkowska oraz młodzież/źródło: organizator