Uwaga, spotkanie o konkursie ofert

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne o otwartym konkursie ofert, na realizację w roku 2024 zadań z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z mediacją i realizacją edukacji prawnej. Został on ogłoszony zarządzeniem nr 1889/23 Prezydenta Miasta Gdańska z dnia 11 października 2023 r. (link przekierowuje na stronę Bazy Aktów Własnych UMG).

Zadania będące przedmiotem konkursu

  1. Prowadzenie punktów nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z mediacją i realizacją edukacji prawnej lub punktów nieodpłatnej pomocy prawnej wraz z mediacją i realizacją edukacji prawnej w 2024 roku.
  2. Prowadzenie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej wraz z mediacją i realizacją edukacji prawnej w 2024 roku.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 24 października br. o godz. 14.00, w sali konferencyjnej MOPR przy ul. Konrada Leczkowa 1A. Podczas spotkania planujemy omówienie kwestii związanych z ogłoszonym naborem, jak również postaramy się odpowiedzieć na pytania, aby każda wnioskodawczyni i każdy wnioskodawca mogła/mógł rozwiać swoje wątpliwości.

Osoba do kontaktu w powyższej sprawie: Karolina Domżalska, tel.: 58 342 31 58, adres e-mail: karolina.domzalska@gdansk.gda.pl.

 

Fot. symbolu informacji/Pixabay