Warsztaty teatralne dla gdańskich dzieci

Gdańskie dzieci i młodzież zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach teatralnych, w środę 30 września w godz. od 18.00 do 19.30, w Szkole Podstawowej nr 61 przy ul. Siennej 26 na Przeróbce. Obowiązują zapisy, bowiem liczba uczestników jest ograniczona.

To artystyczna i edukacyjna propozycja m.in. dla nastolatków, które chcą kreatywnie, nietuzinkowo i twórczo spędzić wolny czas. Uczestnicy warsztatów prowadzonych przez aktorów z Grupy Teatralnej Przeróbka+ m.in. ćwiczyć będą dykcję i ruch sceniczny. Odegrają też krótkie etiudy. Zainteresowani udziałem w warsztatach mogą się jeszcze zapisać, kontakt pod numerem telefonu: 732 028 121. Uwaga! Zajęcia odbędą się z zachowaniem bezpieczeństwa oraz obostrzeń sanitarnych, obowiązujących w czasie epidemii.

Dodajmy, że warsztaty to jedna z aktywizujących propozycji II edycji projektu „Miesiąc Bajki”, dofinansowanego w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Współorganizatorami wydarzeń „Miesiąca Bajki” są: Fundacja Bezpiecznik, Rada Dzielnicy Przeróbka, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku, 63 Drużyna Harcerzy Gdańskich „Potok”, Fundacja Obudź Nadzieję, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku, Rada Osiedla Przeróbka, SzP nr 61, Grupa Teatralna Przeróbka+, m.in. przy wsparciu Fundacji RC.

Fot. z Pixabay symboliczna, warsztaty teatralne to dla dzieci i młodzieży artystyczna forma spędzenia czasu.