Jak zalegalizować pobyt w Polsce – poradnicze spotkanie dla obywateli Ukrainy ze statusem UKR

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie zaprasza obywateli Ukrainy ze statusem UKR, przebywających w Gdańsku, na kolejne spotkanie informacyjne, pomocowe o legalizacji pobytu w Polsce.

To bezpłatna oferta wsparcia dla Ukrainek i Ukraińców objętych przepisami specustawy wojennej. Spotkanie dotyczące legalizacji pobytu odbędzie się w piątek, 24 maja br., w godzinach od 9.00 do 12.00, w sali konferencyjnej MOPR (na parterze budynku) przy ul. K. Leczkowa 1 A w Gdańsku. Jak poprzednie, zorganizowane w marcu br., poprowadzi je Olga Kaźmierczak, specjalistka ds. legalizacji i adaptacji cudzoziemców w Polsce z firmy „Kolinko” (link przekierowuje na stronę internetową firmy).

Zapisz się  

Na spotkanie obowiązują zapisy – w dni powszednie, w godz. od 7.30 do 14.30, pod numerem tel. kom.: +48 797 136 216. Jest on obsługiwany przez specjalistkę MOPR, w językach: polskim, ukraińskim i rosyjskim. Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona. Rejestracja uczestniczek i uczestników odbywa się do 17 maja br. lub do wyczerpania miejsc.

 

Marcowe szkolenia dla obywateli Białorusi i Ukrainy, dot. legalizacji pobytu/fot. mat. Olgi Kaźmierczak