Zostało kilka miejsc – po zawodowy sukces!

Można jeszcze wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, indywidualnych kursach zawodowych według sugestii zainteresowanego i zmienić swoje życie. To propozycja dla gdańszczanek i gdańszczan w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy. 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku zachęca osoby długotrwale bezrobotne lub bierne zawodowo do udziału w projekcie „Cała naprzód I”. To już ostatni nabór w ramach przedsięwzięcia, zostało kilka wolnych miejsc. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców, którzy ukończyli 30 lat, będących w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy. Udział mogą wziąć m.in. ci, którzy nie mają pracy z powodu swojej niepełnosprawności, kobiety powyżej 50 roku życia. Także osoby, które nie posiadają przydatnych kwalifikacji. Są długotrwale bezrobotne lub bierne zawodowo. Udział w „Całej naprzód I” to m.in. opracowanie indywidualnego planu działania, kompleksowe wsparcie m.in. doradców zawodowych, psychologa, pośrednika pracy. W programie są szkolenia i kursy według wyboru zainteresowanego, nierzadko „szyte na miarę” (np. pilotów wycieczek z kursem językowym) jeśli tylko ma to sens i daje gwarancję zawodowej przyszłości. W ramach projektu odbywają się też staże zawodowe.  Cała oferta jest bezpłatna. 

Wartość projektu wynosi 1 037 500 zł, w tym dofinansowanie ze środków UE – 881 875 zł. Jest on realizowany od kwietnia ubiegłego roku w partnerstwie z gminami: Pszczółki i Suchy Dąb, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020. Realizacja „Całej naprzód I” potrwa do końca bieżącego roku. 

Zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do biura projektu przy ulicy Lęborskiej 3B (w budynku STARTERA), 80-386 Gdańsk, tel. 58/347 82 99 lub 502 986 387.