Polish Polish English English German German Russian Russian Slovenian Slovenian Swedish Swedish Ukrainian Ukrainian

Dostarcz gwiazdkowy prezent na stadion!

Prosimy darczyńców świątecznej akcji „Każdy może pomóc”, dla dzieci objętych wsparciem gdańskiej pomocy społecznej, o dostarczenie prezentów w wyznaczonym terminie. Trzeba je przekazać pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie od 13 do 16 grudnia, w godz. od 8.00 do 20.00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk, przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 (wejście główne do sekretariatu stadionu).

Wszystkie przygotowane podarunki powinny być oznakowane kodami z listów o dzieciach. Miejsce odbioru paczek na stadionie będzie oznakowane. Zbiórka upominków dla najmłodszych odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii. Pracownicy MOPR ubrani będą m.in. w ochronne maseczki i rękawiczki, zachowają dystans fizyczny. Zmotoryzowani darczyńcy w dniach zbiórki mogą pozostawić samochody na parkingu P3, przy stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk – do 30 min. postój jest tam bezpłatny.

Finał X edycji akcji przed świętami

– Kilka dni przed świętami prezenty dostarczą dzieciom pod drzwi mieszkań, wolontariusze – mówi Małgorzata Niemkiewicz, dyrektorka gdańskiego MOPR. – Upominki otrzyma około 600 najmłodszych podopiecznych Ośrodka. Dziękujemy darczyńcom i partnerom organizacyjnym za akces w naszej świątecznej akcji. Wspólnie możemy czynić dobro.

Finał akcji odbędzie się z zachowaniem reżimu w epidemii, jednak nie zabraknie też akcentów gwiazdkowych. W przekazaniu dzieciom darów oraz w działaniach organizacyjnych gdański Ośrodek wspierają: Polsat Plus Arena Gdańsk, firma kurierska DPD w Gdańsku, harcerze Okręgu Pomorskiego Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, wolontariat pracowniczy Urzędu Miejskiego w Gdańsku, firma Mosaic – cyrkowe atrakcje.

Mapa stadionu z zaznaczonym parkingiem P3 i wejściem S do sekretariatu – źródło Polsat Plus Arena Gdańsk

Na zdjęciu świątecznie zapakowane prezenty – fot. prezentów z archiwum MOPR w Gdańsku