Gdańsk wspiera osoby w bezdomności, „autobus SOS” w tym pomaga
W Gdańsku osoby w bezdomności mogą korzystać z mobilnego wsparcia. Dba o to załoga „autobusu SOS – pomoc”, który do końca marca 2026 roku, codziennie działa w mieście. Trwa kolejny sezon mobilnego wsparcia dla osób w bezdomności w Gdańsku. „Autobus SOS” od 2017 roku, właśnie w tym najtrudniejszym jesienno-zimowym czasie, niesie pomoc osobom w kryzysie,…
