Wolontariat

Zapoznaj się z naszymi ofertami dla wolontariuszy. Wśród nich możesz znaleźć osobę lub rodzinę, którym właśnie Ty zechcesz pomóc.

Lista ofert

Nr Kategoria Czas pomocy CPS Dzielnica Temat/hasło
44 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 2 Nowy Port Igor (12 lat) potrzebuje pomocy by zdać do V klasy
42 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 4 Przymorze Wielkie Czy masz czas by spotkać się i porozmawiać z Panią Ewą (58 lat)?
41 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 1 Zaspa-Rozstaje Damian (20 lat) potrzebuje pomocy by zdać matematykę na maturze.
40 Inne/pozostałe do uzgodnienia CPS 8 Śródmieście Zjedz obiad z seniorem
39 Rodzina Rodzinie do uzgodnienia CPS 6 Chełm Rodzina Pani Reginy potrzebuje wsparcia w opiece nad dziećmi
38 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 1 Zaspa-Młyniec Jan (42 lata) potrzebuje towarzystwa
37 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 6 Ujeścisko-Łostowice Opieka nad Panią Marianną (90 lat)
36 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 6 Ujeścisko-Łostowice Pan Andrzej (63 lat) i Pani Krystyna (87 lat) potrzebują pomocy w robieniu zakupów
35 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 8 Śródmieście Matematyka i angielski dla Wiktorii (18 lat)
34 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 2 Nowy Port Matematyka dla Juli (14 lat)
33 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 4 Przymorze Wielkie Pani Basia (56 lat) traci wzrok - pomożesz jej dotrzeć do przychodni, lekarza, na badania?
30 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 4 Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia Pani Alicja (79 lat) jest bardzo samotna
28 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 1 Wrzeszcz Dolny Wiktoria (13 lat) może nie zdać do następnej klasy! Pomożesz jej odrabiać lekcje?
14 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 7 Wrzeszcz Górny Pan Michał (42 lata) chciałby pójść do Muzeum II Wojny Światowej
13 Wsparcie na Starcie w Dorosłość do uzgodnienia CPS 1 Wrzeszcz Dolny Może lubisz ciężarówki? Łukasz (18 lat) chciałby porozmawiać o swojej pasji :)