Wolontariat

Zapoznaj się z naszymi ofertami dla wolontariuszy. Wśród nich możesz znaleźć osobę lub rodzinę, którym właśnie Ty zechcesz pomóc.

Lista ofert

Nr Kategoria Czas pomocy CPS Dzielnica Temat/hasło
96 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 1 Zaspa-Rozstaje Czy potrafisz naprawić cieknący syfon? Pan Włodek (niepełnosprawny) prosi o pomoc.
92 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 2 Brzeźno Kuba (10 lat) bez Twojej pomocy nie zrozumie matematyki
91 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 5 Wyspa Sobieszewska Angielski dla Agnieszki (10 lat) z Sobieszewa
90 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 2 Brzeźno Oskar (14 lat) nie lubi matematyki - czy pomożesz ten stan rzeczy zmienić?
89 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 7 Oliwa Adam (16 lat) chce poprawić się z przedmiotów ścisłych
88 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 7 Oliwa Czy pomożesz Adamowi (16 lat) w nauce angielskiego?
87 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 3 Orunia-Św. Wojciech-Lipce Jesienny spacer z Panią Stasią (80 lat)?
85 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 6 Chełm Ada (23 lata) poszukuje asystentki na zajęciach
84 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 2 Letnica Matematyka dla Marcina (14 lat)
83 Pogotowie Lekcyjne do uzgodnienia CPS 2 Letnica Znasz j.angielski? To dobrze, bo możesz pomóc Marcinowi (14 lat)
82 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 4 Przymorze Wielkie Czy wyjdziesz z Panią Heleną (83 lata) na spacer?
81 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 6 Siedlce Czy możesz pomóc Pani Bożenie (41 lat) dotrzeć do ZUS?
80 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 1 Wrzeszcz Dolny Czy znajdziesz czas by pomagać Pani Renacie (71 lat)
78 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 6 Orunia-Św. Wojciech-Lipce Czy zrobisz zakupy i wyjdziesz na spacer z Panią Irenką (89 lat)?
77 Pomoc Osobom Starszym i z Niepełnosprawnością do uzgodnienia CPS 4 Przymorze Wielkie Pan Krzysztof (63 lata) chciałby ciekawie porozmawiać
Strona 1 z 212